TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

Bizden Haberler

Sarılar Grubu 500. JCB’yi teslim aldı!

Sarılar Grubu’nun üst düzey yöneticileri için, Aralık ayında JCB’nin İngiltere Staffordshire’daki kazıcı-yükleyici fabrikasına bir seyahat düzenlenmiştir.

Kayseri Hafriyatçılar ve İş Makinacıları Derneği, SİF İş Makinaları'ının yemeğinde buluştu!

SİF İş Makinaları Ankara Bölge Müdürlüğü tarafından, 18 Aralık Çarşamba akşamı Kayseri Ommer Otel’de Kayseri Hafriyatçılar ve İş Makinacıları Derneği üyelerine bir akşam yemeği düzenlenmiştir. Yemekte, Kazıcı-Yükleyici ve Ağır İş Makinaları ürün gruplarının tanıtımı gerçekleştirilirken, JS290 paletli ekskavatör ve 3CXSM kazıcı-yükleyici de otelin önünde sergilenmiştir.

Adana Bölgesindeki Müşterilerimize Ataşman Bilgilendirme Toplantısı ve Demosu Gerçekleştirdik!

14 Aralık Cumartesi günü, Adana servisimiz Ada Makina’da bölgedeki müşterilerimize SSH – Ataşman Satış Ekibimiz tarafından ataşman bilgilendirme toplantısı ve demosu gerçekleştirildi.

Denizli Yetkili Servisimiz Konman Makina Açıldı!

Denizli müşterilerimize hizmet verecek olan Konman Makina 6 Aralık Cuma günü yoğun bir katılım ile açıldı.

Growtech Fuarı’ndaydık!

SİF Tarım olarak, 4 – 7 Aralık tarihleri arasında Antalya Expocenter’da gerçekleşen Growtech Eurasia 2013’e katıldık.

JCB’NİN KAZICI-YÜKLEYİCİSİ 60 YAŞINDA

Dünyada en çok satılan kazıcı-yükleyicisi olma özelliğine sahip JCB kazıcı-yükleyici, 60’ıncı yaş gününü kutluyor.

İzmir Tarım Fuarı’ndaydık!

SİF İş Makinaları olarak, 19 - 22 Eylül tarihleri arasında İzmir Enternasyonal Fuar Alanı’nda gerçekleşen İzmir Tarım Fuarı 2013’e katıldık.

Söke Tarım Fuarı’ndaydık!

SİF İş Makinaları olarak, Ege Bayimiz Karabulut ile birlikte, 05 – 08 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen Söke Tarım Fuarı 2013’e katıldık.

Ankara Bölge Müdürlüğü ve Merkez Servis Binamız Görkemli Bir Törenle Açıldı!

Geçtiğimiz sene 17 Temmuz’da Sir Anthony Bamford’un katılımıyla temel atma törenini gerçekleştirdiğimiz Ankara Bölge Müdürlüğü ve Merkez Servis Binamızın açılışını 23 Eylül 2013 tarihinde, görkemli bir törenle gerçekleştirdik.

Eskişehir Madenciler Sempozyumu'na sponsor olduk!

İstanbul Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Bursa Şubemiz’in katkılarıyla, 14 Ağustos 2013 Çarşamba günü Eskişehir’de düzenlenen “Bölgesel Teşvik Uygulamalarının Eskişehir Maden Sektörüne Katkıları” konulu sempozyuma sponsor olduk.

Tokat Artova Devecikarkın Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin pikniğine ana sponsor olduk!

İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü’müzün katkılarıyla, SİF İş Makinaları olarak 30 Haziran Pazar günü, Tokat Artova Devecikarkın Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği Silivri - Büyükçavuşlu Köyü’nde gerçekleşen piknik organizasyonuna ana sponsor olarak katıldık ve JCB 3CX Kazıcı-Yükleyici model makinamızı sergiledik.

Konya Tarla Günleri’ndeydik!

SİF İş Makinaları olarak, 12 – 16 Haziran tarihleri arasında Konya Bahri Dağdaş Tarım Araştırma Enstitüsü’nde DLG tarafından düzenlenen Tarla Günleri’ne katıldık.

Komatek 2013’teydik!

SİF İş Makinaları olarak, 29 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Komatek 2013 Fuarı’na her ürün grubundan toplamda 27 makinamızı sergilediğimiz 2.000 m²’lik açık alan standımızla katıldık.

Shell Teknoloji Forumu’na Sponsor Olduk!

SİF İş Makinaları olarak 9-10 Mayıs tarihleri arasında Pendik Greenpark Otel’de düzenlenen Shell Teknoloji Forumu’na sponsor olduk.

JCB, Bir Milyonuncu Makinasını Renkli Bir Şekilde Kutluyor

Yüzlerce JCB çalışanı, şirketin bir milyonuncu makinasının üretimini kutluyor. Bu makinalar uç uca sıralandığında, bu kadar makina, İngiltere'den Avustralya'ya kadar uzanmaktadır.

Diyarbakır İnşaat Fuarı’ndaydık!

SİF İş Makinaları olarak Güneydoğu Anadolu Bölge Bayiimiz Yön Makine ile birlikte, 11 – 14 Nisan tarihleri arasında Diyarbakır Tüyap’ta gerçekleşen Ortadoğu Belediye İhtiyaçları Fuarı 2013’e katıldık.

SİF yedek parça satışında %41 büyüme gerçekleştirerek JCB'den 4.lük ödülü aldı!

SİF İş Makinaları, 2012 yılında JCB’den yapmış olduğu yedek parça alımında, bir önceki seneye oranla %41 büyüme göstererek 250 distribütör arasında 4.lük ödülü aldı.

Umut Sarının İçinde - 1. Kur Eğitimleri Tamamlandı!

Sektörde bir ilke imza atarak, AKUT işbirliği ile Şubat ayında lansmanını gerçekleştirdiğimiz Umut Sarının İçinde eğitimlerinin ilk kurunu başarıyla tamamladık.

İzmir Mermer Fuarı'ndaydık!

SİF İş Makinaları olarak 27-31 Mart 2013 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleşen Mermer Fuarı’na katıldık.

Ankara Citytech Fuarı'ndaydık!

Ankara Citytech Fuarı'ndaydık! SİF İş Makinaları olarak 27-30 Mart 2013 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Citytech 2013’e katıldık.

Konya Tarım Fuarı'ndaydık!

SİF İş Makinaları olarak 12-16 Mart 2013 tarihleri arasında Konya Tüyap’ta gerçekleşen Konya Tarım Fuarı’na katıldık.

UMUT SARININ İÇİNDE

SİF İş Makinaları ve AKUT işbirliğinde hayata geçirilen “Umut Sarının İçinde” projesiyle belediyelerde görevli iş makinası operatörleri için Afet Lojistik Uzmanlığı Sertifika Eğitimleri düzenlenecek

İK

GÜÇ KAMPÜSÜN İÇİNDE