TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

Bizden Haberler

SİF TARIM'ın yeni bayisi: Özkarslıoğlu Tarım

SİF TARIM’ın 6. bayisi Kayseri’de faaliyet gösteren Özkarslıoğlu Tarım oldu. Bölgenin en büyük kimyasal gübre, hububat tohumu ve veteriner ilaçları satıcısı olan Özkarslıoğlu, toprak işleme, ekim ve ilaçlama makinalarında dünya markalarının distribütörlüğünü yapıyor.

Karabük ve Bartın Kazıcı-Yükleyici Demoları Gerçekleştirildi!

25 ve 26 Kasım tarihlerinde İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğümüz, Karabük ve Bartın’da JCB 3CX ve JCB 4CX Kazıcı-Yükleyici demosu gerçekleştirdi.

Growtech Fuarı’ndayız!

SİF Tarım olarak, 3 – 6 Aralık tarihleri arasında Antalya Expocenter’da gerçekleşecek olan Growtech Eurasia 2014’e katılıyoruz.

JCB'den Guinness'e giren hız rekoru!

JCB 3CX Kazıcı-Yükleyiciye yapılan bazı modifikasyonlarla geliştirilen JCB GT, Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

Umut Sarının İçinde 4. Kur Eğitimleri Tamamlandı

Sektörde bir ilke imza atarak, AKUT işbirliği ile 2013 yılında başlattığımız Umut Sarının İçinde eğitimlerinin 4. kuru Ankara Belediyelerinde görev yapan 25 iş makinası operatörüyle gerçekleştirildi.

STFA Dilovası Şantiye'sindeki geleneksel akşam yemeğinin Kasım ayı sponsoru SİF JCB oldu!

Gebze'de başlayıp İzmir'de sonlanacak 423 kilometrelik yeni otoyolun en önemli bölümünü oluşturan İzmit Körfez Köprüsü, 1.7 kilometrelik orta açıklığı ile dünyanın 4. büyük asma köprüsü olacak.

JCB Operatör yenilendi, geri geldi.

Başta operatörler olmak üzere, iş makinası sektöründe çalışan kişilerin kullanımına yönelik geliştirdiğimiz JCB Operatör isimli sosyal medya platformunu geliştirerek, iş makinası sektörünün Facebook’u olarak yeniden kullanıcılarla buluşturduk.

Dünya Okulu, Salman Khan'ın kitabı SİF JCB sponsorluğunda okuyucularla buluşuyor!

Dünyanın en yaygın online öğrenim platformu Khan Academy’nin kurucusu Salman Khan’ın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanan kitabı “Dünya Okulu” SİF İş Makinaları’nın katkılarıyla Türkçeleştirildi. Kitap, Khan Academy’nin hikayesini kurucusunun kaleminden anlatmanın yanı sıra, Salman Khan’ın eğitim reformu ve eğitim sisteminin geleceği ile ilgili görüşlerini de içeriyor.

Yıkım - Hafriyat Geri Dönüşüm Sektör Buluşmasına Altın Sponsor Olduk!

APA Yayıncılık tarafından 23 Ekim Perşembe günü İstanbul Pendik Greenpark Otel’de düzenlenen Yıkım – Hafriyat Geri Dönüşüm Sektör Buluşması’na SİF İş Makinaları olarak altın sponsor olduk.

SİF JCB Instagram hesabı açıldı!

SİF İş Makinaları olarak, dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşımı ağı olan Instagram’da kurumsal hesabımızı açtık.

Burtarım 2014’deydik!

SİF Tarım olarak 13 – 18 Ekim 2014 tarihleri arasında Bursa Tüyap Fuar Alanında düzenlenen Burtarım 2014’e katıldık.

Lord Bamford’a Onur Ödülü

Kraliyet Mühendislik Akademisi, Britanya'daki mühendislik çalışmalarından dolayı JCB Başkanı Lord Bamford’a onur ödülü verdi.

Erzurum Yetkili Servisimiz AKAR Makina’nın resmi açılışı yapıldı.

Erzurum Yetkili Servisimiz AKAR Makina’nın yeni binasının resmi açılışı, SİF JCB 40. Yıl Festivali kapsamında 26 Eylül Cuma günü gerçekleştirildi.

Tekirdağ Tarla Günleri’ndeydik!

SİF Tarım olarak 14 – 17 Ağustos 2014 tarihleri arasında düzenlenen Tekirdağ Tarla Günleri’ne katıldık.

SİF Tarım'ın en yeni bayisi Demirbakan Tarım

2011 yılından bu yana tarım sektörüne SİF TARIM birimi ile hizmet veren SİF İş Makinaları, bu tarihten bu yana tarım sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve onlara özel çözümler sunabilmek amacı ile oluşturmaya başladığı tarım bayiliklerine sürekli bir yenisini ekliyor.

Güney Bayimiz Libra Makina Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı!

Güney Bayiimiz Libra Makina, JCB marka iş makinalarının satış ve pazarlamasına artık Adana – Mersin yolu üzerindeki yeni yerinde devam edecek.

SİF JCB 40. Yıl Festivali Ankara’daydı!

SİF ve JCB’nin 40. yıl işbirliği vurgusu ile birlikte, SSH ürün/hizmetlerimizi tanıtmayı hedeflediğimiz müşteri günlerinin ikincisini 06 Haziran Cuma günü Ankara Bölge Müdürlüğü ve Merkez Servis binamızda, 250’ye yakın müşterimizin katılımıyla gerçekleştirdik.

Konya Tarım Fuarı’ndaydık!

SİF Tarım olarak 27 – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Konya Tüyap’ta gerçekleşen Konya Tarım Fuarı’na katıldık.

SİF JCB 40. Yıl Festivali İzmir’deydi!

SİF ve JCB’nin 40. yıl işbirliği vurgusu ile birlikte, SSH ürün/hizmetlerimizi tanıtmayı hedeflediğimiz müşteri günlerinin ilkini 23 Mayıs Cuma günü İzmir Bölge Müdürlüğü binamızda, 100’e yakın müşterimizin katılımıyla Alperin Servis ile birlikte gerçekleştirdik.

JCB’den SİF İş Makinaları’na birincilik ödülü

2013 yılında, Türkiye distribütörü olduğu JCB firmasından gerçekleştirdiği yedek parça alımında bir önceki seneye göre %35 büyüme gösteren SİF İş Makinaları, dünya çapındaki 250’nin üzerindeki distribütör arasında birinci oldu.

Diyarbakır İnşaat Fuarı’ndaydık!

17-20 Nisan 2014 tarihleri arasında Diyarbakır Tüyap’ta gerçekleşen Diyarbakır İnşaat Fuarı’na Güneydoğu Anadolu Bayimiz Yön Makina ile birlikte katıldık.

İngiliz Ticaret Odası İmza Töreni'ne Sponsor Olduk!

SİF İş Makinaları olarak 14 Nisan Pazartesi günü Birleşik Krallık Büyükelçilik Rezidansı’nda düzenlenecek olan imza törenine sponsor olduk.

3rd Annual Port & Rail Expansion Summit'e sponsor olduk!

SİF İş Makinaları olarak 10-11 Nisan tarihleri arasında Sütlüce’deki Hilton Golden Horn Otel’de gerçekleşecek olan 3. Annual Port & Rail Expansion Summit'e sponsor olduk.

Bursa Kent Fuarı’ndaydık!

SİF İş Makinaları Yedek Parça ve Ataşman Departmanı olarak 02 – 06 Nisan 2014 tarihleri arasında Bursa Tüyap’ta gerçekleşen Bursa Kent Fuarı’na katıldık.

Konya Tarım Fuarı’ndaydık!

Aksaray Tarım Bayimiz Şakiroğlu, 27 Şubat – 2 Mart 2014 tarihleri arasında Konya Tüyap’ta gerçekleşen Konya Tarım Fuarı’na katıldı.

Livelink Uydu Takip Sistemi'ni İş Ortaklarımıza Tanıttık!

JCB ile işbirliğimizin 40. Yılında, müşterilerimize standart olarak sunacağımız Livelink Uydu Takip Sistemi’ni 21 Şubat Cuma günü, The Point Hotel’de gerçekleştirdiğimiz lansman kokteyli ile iş ortaklarımıza tanıttık.

Adana İnşaat Fuarı’ndaydık!

12-16 Şubat 2014 tarihleri arasında Adana Tüyap’ta gerçekleşen Adana İnşaat Fuarı’na Güney Bayimiz Libra Makina ile katıldık.

Umut Sarının İçinde 3. Kur Eğitimleri Tamamlandı!

Sektörde bir ilke imza atarak, AKUT işbirliği ile geçtiğimiz Umut Sarının İçinde eğitimlerinin 3. kuru Sakarya Belediyelerinde görev yapan 20 iş makinası operatörüyle gerçekleştirildi.

Avrasya Tarım Fuarı’ndaydık!

Kocaeli Tarım Bayimiz Karataş Tarımcılık, 22-25 Ocak 2014 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap’ta gerçekleşen olan Avrasya Tarım Fuarı’na katıldı.