TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

Bizden Haberler

Yedek Parça Marketi açıldı!

Kurumsal web sayfamız olan sif.com.tr’de Servis ve Yedek Parça bölümümüzün altında, müşterilerimize online olarak orijinal yedek parça siparişlerini verebilecekleri yeni bir sayfa hizmete açıldı.

"Kraliçe’nin doğum gününde JCB selamı!"

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in doğum günü, İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore'un ev sahipliğinde Büyükelçilik bahçesinde düzenlenen çay partisi ile kutlandı.

JCB'nin Sevgililer Günü Özel videosu yayında!

JCB’nin geçtiğimiz sene lansmanını yaptığı, 20 metreye erişebilen, böylece bugüne kadarki en yüksek erişim seviyesine sahip teleskobik yükleyicisi JCB 540-200’ü tanıttığı, Sevgililer Günü temalı bir video yayınladı.

Canavar Arabalar’a sponsor olduk!

31 Ocak – 01 Şubat tarihlerinde Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen Canavar Arabalar | Monster Hot Wheels etkinliğine SİF JCB olarak sponsor olduk.

SİF İş Makinaları’nın yetkili servis toplantısı İstanbul’da düzenlendi!

Türkiye iş makinaları sektörünün öncü firması, STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları, bu yılki yetkili servis toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi.

Türkiye’de çalışan en eski JCB’yi arıyoruz!

Türkiye'de çalışan en eski JCB’yi bulup, fotoğrafını instagram hesabında #eneskijcb hashtagiyle paylaşan takipçimiz bizden 78 Model Vintage kazıcı-yükleyici maketi kazanacak.