TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

JCB’LER İŞ BAŞINDA!

22 Ağu 2016

"JCB’LER İŞ BAŞINDA!"
 
Geçtiğimiz hafta İzmir Bölge Müdürlüğümüzün girişimleri ve İZBETON A.Ş.’nin talebi doğrultusunda, firmanın Buca-Doğuş Caddesinde  halen faal olan asfalt ve yol yapım işi şantiyesinde POWERBOOM 225 ve 3CXSM AEC model makinalarımız ile bir demo gerçekleştirildi.
 
İzmir Bölge Satış yetkilimiz Korhan Yalın, Demo Operatörümüz Kemal Ağırbaş ve Servis Mühendisimiz Metehan Algür, gerçekleştirilen demo sırasında İZBETON’un orada bulunan bekoloder ve mini yükleyici operatörlerinin yanı sıra, Makine İkmal ve Atölye Şefi, Makine Formen Şefi ve İZBETON yönetim kadrosuna makinalarımızın genel görüntüsü, diğer markalara göre farkları ve teknik özellikleri hakkında bilgiler verdi.
 
İZBETON’un kendi bünyesinde bulunan CAT PC 203 marka asfalt frezeleme ataşmanı ile gerek yüksek debide gerek düşük debide farklı marka ataşman bile olsa POWERBOOM 225 Mini Yükleyicimizin kullanılabileceğini gösteren bir uygulama yapıldı. Daha sonra mini yükleyicimize kova takılarak kum-toprak tesfiyesi ve kamyona yükleme  uygulamaları gösterildi.
 
POWERBOOM 225 model makinamızı kullanan İZBETON firmasının operatörü yaklaşık 12 yıldır firmada çalıştığını ve sadece CAT marka mini yükleyici kullandığını belirtmiştir. Gerçekleştirdiğimiz demo sırasında Powerboom 225 modelimizi kullanma fırsatı bulan operatör makinamızın klimalı olmasının asfalt çalışma ortamında ciddi konfor sağladığını ayrıca klima ayarının en son kademede bile olsa makinanın güçten düşmediğini belirtti. Ayrıca yüksek görüş açısının çalışmayı kolaylaştırdığını ve firmalarında ön planda tuttukları iş güvenliği nedeniyle yan tarafta bulunan kapının makinaya giriş ve çıkışta hayati önem taşıdığına değindi.
 
3CX SM AEC model Kazıcı-Yükleyicimizi kullanan operatör ise kullanmakta olduğu Hidromek markasıyla kıyasla makinamızdaki AEC (Advanced Easy Control) kontrolün kullanım konforunun yüksek seviyede olduğunu belirtti.
 
Demonun gerçekleştirilmesindeki katkılarından dolayı İzmir Bölge Müdürlüğümüze teşekkür ederiz.
 
Demo ile ilgili çekilen fotoğraflara ekte ulaşabilirsiniz.