TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

Ankara Bölge Müdürlüğü ve Merkez Servis Binamız Görkemli Bir Törenle Açıldı!

27 Eyl 2013

Ankara Bölge Müdürlüğü ve Merkez Servis Binamız Görkemli Bir Törenle Açıldı!
 
Geçtiğimiz sene 17 Temmuz’da Sir Anthony Bamford’un katılımıyla temel atma törenini gerçekleştirdiğimiz Ankara Bölge Müdürlüğü ve Merkez Servis Binamızın açılışını 23 Eylül 2013 tarihinde, görkemli bir törenle gerçekleştirdik.
 
JCB’nin Sahibi ve Başkanı Sir Anthony Bamford’un beraberinde üst düzey JCB yöneticilerinin de katıldığı törende, STFA ve Işıklar Holding yöneticileri, İngiltere Başkonsolosu Leigh Turner, İngiliz Ticaret Odası Başkanı Chris Grant ve diğer bürokratlarla birlikte, iş ortaklarımız, üst düzey müşterilerimiz ve sağlayıcılarımız da yer aldılar.
 
JCB dünyasının tek, Türkiye iş makinaları sektörünün ilk yeşil binası olma özelliği taşıyan, LEED® Gold sertifikalı binamızın açılış töreninde sırasıyla Ankara Bölge Müdürümüz Sinan Keskin, İvedik Organize Sanayi Başkanı Hasan Gültekin, İngiltere Başkonsolosu Leigh Turner, Genel Müdürümüz Cüneyt Divriş ve son olarak JCB Sahibi ve Başkanı Sir Anthony Bamford konuşma yaptılar.
 
Konuşmaların ardından tüm hissedarlarımızla birlikte binamızın açılışı gerçekleşti ve misafirlerimiz servis alanında düzenlediğimiz kokteyle katıldılar. Kokteylde öncelikle, genlerimizde yer alan yenilikçiliği vurguladığımız, STFA, JCB ve SİF’in ilklerini konu alan “İlklerin Sonu Yok” filmimiz gösterildi, ardından Canan Anderson ve ekibi sahne aldı.
 
Açılışın ardından, gerek JCB delegasyonu, gerek hissedarlarımız, gerekse açılışa katılan tüm misafirlerimizden gelen tebrik ve olumlu geri bildirimler bizi çok mutlu etti.
 
Bu vesile ile, açılış organizasyonunda emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür eder, yeni Bölge ve Servisimize bol kazançlar dileriz.
 
Son olarak, açılışta ilk gösterimini yaptığımız “İlklerin Sonu Yok” filmimizi en kısa sürede Youtube, Facebook ve diğer sosyal ağlar üzerinden izleyebileceğinizi belirtmek isteriz.