TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

TEPEDEN TIRNAĞA BAKIM, BAŞTAN AYAĞA TAKIM!

03 Kas 2011

SİF İş Makinaları Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’nın JCB sahiplerinin iş makinalarını koruma altına almak adına geliştirdiği JCB GARAGE ve JCB GARAGE Extra ürünleri, yeni bir kampanya ile müşterilerimizin hizmetine sunuldu.
JCB GARAGE filtre, yağ, işçilik ve yol masraflarının tümünü kapsarken, JCB GARAGE Extra, bunlara ek olarak, 2 ila 5 yıl geçerlilik süresi olan “uzatılmış garanti paketi”ni de içeriyor. Bu ürünlerden birini makinalarının PDI tarihini takip eden 90 gün içerisinde satın alanlar, fiyat artışlarından hiç etkilenmeden, belirledikleri süre içerisinde araç bakımlarının tümünü yaptırabiliyorlar.
JCB GARAGE ve JCB GARAGE Extra’nın müşterilerimizle buluşması şerefine 30 Aralık 2011 tarihine kadar geçerli olacak kampanyamız ‘TEPEDEN TIRNAĞA BAKIM, BAŞTAN AYAĞA TAKIM’ ismini taşıyor.
Kampanya kapsamında, SİF JCB Yetkili Servileri’nden JCB GARAGE ürününü satın alan JCB sahiplerine bot, JCB GARAGE Extra ürününü alanlara ise, bot, yelek, sweatshirt, bere ve pantolon hediye edilecek. SİF Pozitif Kart sahiplerine özel olan bu kampanya kapsamında, kart sahipleri ayrıca 3 kat ParaPuan kazanacaklar.