TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

JCB’den SİF İş Makinaları’na birincilik ödülü

24 Nis 2014

2013 yılında, Türkiye distribütörü olduğu JCB firmasından gerçekleştirdiği yedek parça alımında bir önceki seneye göre %35 büyüme gösteren SİF İş Makinaları, dünya çapındaki 250’nin üzerindeki distribütör arasında birinci oldu.
 
Bu hedefin yanı sıra, 2013 yılı içerisindeki makina satış adedinin % 21’lik kısmı kadar uzatılmış garanti satışı gerçekleştiren SİF, müşterilerinden gelen yedek parça taleplerinin %80’ini de raftan hemen karşılayabilmiş ve yıl içerisinde hedeflenen üç yedek parça kampanyasında başarı sağlamıştır.
 
Goal Programme adı verilen, JCB’nin dünya çapındaki distribütörlerinin satış sonrası hizmetler alanındaki performanslarını ölçmeyi ve ödüllendirmeyi amaçlayan bu sistem dahilinde SİF İş Makinaları, bir önceki yıl 4.lük ödülüne layık görülmüştü.
 
JCB’nin Dubai tesislerinde gerçekleştirilen bu yılki ödül töreninde SİF İş Makinaları Satış Sonrası Hizmetler Departmanı adına birincilik ödülünü SİF Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Cengiz Gürdal ve Yedek Parça Lojistik Uzmanı Battal Şirin teslim aldı.