TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

EKMEK TEKNENİZ 3 YIL GARANTİ ALTINDA

12 Şub 2016

3 YIL GARANTİ
 
SİF İş Makinaları olarak, 2016 yılından itibaren 3CX ve 4CX model kazıcı-yükleyiciler ile birlikte standart olarak sunulan 3 YIL/4500 SAAT garanti uygulaması ile sektörümüzde bir ilke daha imza atıyoruz!
Sektörde daha önce hiç sunulmamış bu büyük avantajı ücretsiz sunarak satış adetlerimizi ve pazar payımızı arttırmayı, JCB imajını daha da güçlendirmeyi, müşterilerimizin garanti süresi boyunca SİF JCB yetkili servisleri ile çalışmalarını sağlamayı, garanti süresince yetkili servislerde yapılacak bakımlar için ‘Bakım Paketi’ satabilmeyi, orijinal yedek parça satışını artırmayı, düzenli bakımları yetkili servislerde yapılacak olan makinalar ile ilgili muhtemel şikayet/memnuniyetsizlikleri asgari düzeye indirmeyi amaçlıyoruz.
Yine bu uygulamanın bir parçası olan 3 yıl süreli ücretsiz JCB LiveLink sayesinde de makinalara ilişkin tüm datayı takip edebilmek diğer bir hedefimiz.
Müşterilerimizi 3 yıl ya da 4500 saat boyunca ekstra maliyetlerden koruyacak olan bu uygulama, makinanın el değiştirmesi durumunda yeni kullanıcıya da aktarılabilecek. Böylece müşterilerimiz, makinalarının 2. El değerinde de bir artış yakalayacaklar.
 
İlk olarak dün SMS aracılığı ile müşterilerimize duyurulan bu yeni uygulamaya ilişkin hazırlanan ekteki ilan, sektörel dergilerde, internet sitemizde, sosyal medya sayfalarımızda yayınlanacak. Yaptırılacak posterlerin de satış/servis noktalarımız ile müşterilerin gözü önünde olacak durak, kahvehane gibi yerlere asılması organize edilecek. Dergilerde ilanın yanı sıra uygulamanın detaylarını içeren basın bülteninin de yer alması için gerekli çalışmalar yapılacak.
 
Bu yeni ve avantajı bol uygulamanın SİF Ailesi’ne bol satış ve satış sonrası gelir getirmesini dileriz.